Andrzejki – 29.11.2015

Dnia 29 listopada w Przedszkolu Chatka Puchatka na II piętrze miała miejsce Magiczna Noc. Była to noc pełna CZARÓW. Andrzejkowych wróżb nie zabrakło zarówno dla małych, jak i dla dużych. Tej nocy każdy poznał swoją przyszłości. Na początek dzieci, wbijając szpilki w duże serducha, poznały imiona swoich przyszłych mężów i żon, a rodzice odczytali dla siebie Chińską mądrość życiową. Następnie wszyscy zmierzyli się z kręceniem butelki. Symbol, który wskazała butelka, przewidywał przyszłą karierę zawodową w różnych dziedzinach. „Astronomiczna symbolika cyfr” to zabawa, w której to rodzice musieli wykazać się matematycznymi umiejętnościami. Uzyskana z daty urodzenia liczba jednocyfrowa oznaczała kolejne planety Układu Słonecznego. Podczas tej magicznej nocy nie zabrakło tradycyjnego lania wosku. Otrzymane woskowe wróżby wystarczyło podstawić pod specjalną lampę rzucającą cień i puścić wodze fantazji. Jednak największym hitem nocy czarów była wróżka, która ze szklanej kuli potrafiła wyczytać całą przyszłość! Integracyjne spotkanie zakończyło się wspólną zabawą przy muzyce i słodkim poczęstunkiem. Ta Magiczna Noc na zawsze zostanie w naszej pamięci!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress