Dzień Pluszowego Misia – 25 listopada

Dnia 25.11.2015 r. w naszym przedszkolu odbyły się obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Dzieci zaprosiły swoich ulubieńców do Przedszkolnej Krainy Pluszowego Przyjaciela. To radosne i bardzo sympatyczne święto było okazją do poznania historii Pluszowego Misia, słuchania wierszy, śpiewania "misiowych" piosenek , zabaw integracyjnych oraz konkursu pt.: „Co wiemy o misiach?”. Przedszkolaki degustowały przysmak niedźwiadków – miodek, który podarowała im pani Monia oraz pyszne misiowe ciasteczka w jej wykonaniu. Dzieci poznały misie z literatury dziecięcej, z bajek na ekranie i te, które żyją w przyrodzie. Odbyła się również gimnastyka dla pluszowych przyjaciół. Dzieci wykonały prace plastyczne „Mój przyjaciel miś”. W międzyczasie przedszkolaki uczestniczyły w pląsach przy „misiowych” piosenkach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress