TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszej grupy uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi maskotkami. Opowiadały o swoich pluszakach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz oglądały bajkę o naszym największym przyjacielu misiu – Kubusiu Puchatku. Wykonały też wspólną pracę plastyczną – ogromnego misia. Ten dzień wywołał wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress