Fryzjer w przedszkolu – 16.02.2016

We wtorek 16 lutego w grupie 4-latków pojawił się ciekawy gość. Prosto z Warszawy z salonu fryzjerskiego przybył do nas Pan Tomasz Kazbieruk, który jest profesjonalnym fryzjerem. Opowiedział dzieciom o zawodzie fryzjera oraz pokazał podstawowe narzędzia i przybory fryzjerskie. Już teraz każdy przedszkolak wie, jak wyglądają nożyczki fryzjerskie, grzebień do strzyżenia, szczotki do podkręcania, suszarka i lokówka. Dzieci wiedzą też, jak należy dbać o włosy i jak często chodzić do fryzjera. Wielką odwagą wykazała się jedna mała Pszczółka, która bez wahania usiadła na fotelu fryzjerskim i poprosiła o podcięcie końcówek. Reszta dzieci też się świetnie bawiła. Dziewczynki kręciły włosy na lokówki, a chłopcy stawiali irokezy na żel lub pastę fryzjerską. Po spotkaniu z Panem Tomkiem wszystkie dzieci wyszły z modną fryzurą. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Tomkowi za przybycie i podzielenie się z nami tajnikami sztuki fryzjerskiej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress