Jasełka – 18.12.2015

Jak co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbywają się występy jasełkowe. Pozwalają one poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się świąt i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela. Dnia 18 grudnia najstarsza grupa wystawiła tradycyjne przedstawienie jasełkowe dla swoich rodzin i zaproszonych gości. Występ odbył się w Ratuszu Legionowskim w widowiskowej. Jasełka opowiadały historię narodzin małego Jezusa, który przyszedł na świat w ubóstwie i chłodzie. Oprócz Maryi i Józefa nie zabrakło na scenie trzech Króli, złowieszczego Heroda, pasterzy oraz aniołów, a Betlejemska Gwiazda wskazywała drogę do szopki. W czasie występu przepiękne kolędy śpiewał utalentowany chór. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a dzieci swym pięknym występem podbiły serca publiczności. Zapewne niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Na koniec występu dzieci otrzymały gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów, którzy zagrali na prawdziwej scenie, jak i rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy. Na zakończenie imprezy dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress