Mikołajki – 4.12.2015

Wreszcie jest! - wykrzyknęły dzieci na widok siwego pana w czerwonym ubraniu wchodzącego do sali. Był to Święty Mikołaj! W dniu swoich imienin odwiedził najstarszą grupę, która w tym roku była BARDZO grzeczna. Każdy starał się, jak mógł, by nie zasmucić Mikołaja i otrzymać choć mały podarek. Zanim Mikołaj rozdał prezenty, poprosił dzieci o głośne zaśpiewanie świątecznej piosenki. Czemu głośne? Bo jak to w życiu bywa, Mikołaj staruszek, już trochę nie dosłyszy. Dzieci dały z siebie wszystko! Mikołajowi bardzo podobały się piosenki, dlatego szybciutko przystąpił do rozdawania prezentów. Każdy z ciekawością zaglądał do swojej paczki i od razu uśmiech malował się na szczęśliwej twarzy. Mikołaj tymczasem pożegnał dzieci i poleciał do kolejnego przedszkola, by i tam zanieść odrobinę radości.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress