Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

W październiku nasze przedszkolaki pierwszy raz wzięły udział w warsztatach filmowych pt. „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”, które odbywają się raz w miesiącu w Kinie ŚWIT w Domu Kultury ŚWIT na Warszawskim Targówku. Na początek dzieci obejrzały film pt. „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele”. Film opowiadał o 5-letnim Kacprze, który stanął przed nowym wyzwaniem. Zaczął naukę w nowym przedszkolu. Dzięki pomocy rezolutnej Emmy okazało się, że strach ma wielkie oczy. Zmiana przedszkola, grupy, rozpoczęcie nowego roku szkolnego, przeprowadzka – to trudne sytuacje, które wymagają od dzieci wiele odwagi. Jak radzić sobie z nowymi sytuacjami? Jak nie dać się strachowi? To trudne, ale z pomocą innych na pewno uda się pokonać wszystkie przeciwności!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress