Wycieczka do Danone w Warszawie – 1 października

Nasze przedszkolaki odwiedziły siedzibę Małego Głoda! Wstały skoro świt i już o 8.00 były w przedszkolu gotowe do drogi. Nastroje miały wyśmienite, bo wiedziały, że nie jadą na zwykłą wycieczkę. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Redutowej w Warszawie i to tam właśnie przez całą dobę trwa produkcja pysznych serków i jogurtów. Przed wejściem przywitał nas pracownik firmy i zaprowadził do specjalnie przygotowanej dla dzieci sali konferencyjnej. Wszyscy na widok produktów Danone aż się oblizywali, a z brzuszków dobiegało głośne burczenie. Dzieci nie mogły się doczekać, kiedy spróbują Danonków, Actimeli, Activii, Danio i innych mlecznych produktów Danone. Po krótkiej prezentacji opowiadającej o historii firmy i etapów powstawania jogurtów nastąpiła degustacja. Wszyscy z zapałem zabrali się do jedzenia. Było przepysznie! Następnie dzieci ubrały się w odzież ochronną i wyruszyły na zwiedzanie fabryki. Mogły obserwować pracę maszyn, które wykonywały pudełeczka, nalewały serki i jogurty, przyklejały wieczka i pakowały gotowe produkty na palety. Dzieci zapoznały się również z zasadami bezpiecznej pracy w fabryce i poznały kilku pracowników. Po powrocie do sali spotkała je miła niespodzianka. Odwiedził je Mały Głód, który jak się okazało, wcale nie jest taki malutki. Dzieci z radością przybijały mu piątki. Całą wyprawę zakończyło wręczenie pamiątkowych dyplomów wychowawcom grup i specjalnych prezentów wszystkim dzieciom. Serdecznie dziękujemy firmie Danone za ciepłe przyjęcie i moc atrakcji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress