TITLE

DESCRIPTION

WYCIECZKA DO DYNIOLANDU

DYNIOWE INSPIRACJE   Skąd pochodzi dynia? Jakie są jej gatunki? Co można z niej zrobić? Jak wygląda, smakuje i pachnie? Z takimi pytaniami pojechaliśmy we wrześniu do pięknego miejsca, jakim jest Dynioland. Nasi Zerówkowicze zaspokoili swoją ciekawość, uczestnicząc w wykładzie oraz zajęciach praktycznych z dynią jako bohaterką. Polisensoryczne poznanie tego ciekawego warzywa skończyło się degustacją soku z dyni i zupy dyniowej. Oczywiście obok nauki nasi Odkrywcy mieli też strefę zabawy – kurs tańca współczesnego, olbrzymią przestrzeń do biegania i grania w piłkę nożną, wysokie bele siana, na które się wdrapywali i po których skakali. A wszystko to pośród pięknego pola dyń i w towarzystwie zwierząt gospodarskich.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress